O NAS

25 lat doświadczenia w produkcji maszyn do obróbki szkła.

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą rodzinną z Bystřic pod Hostýnem, produkującą obrabiarki do szkła i urządzenia do transportu szkła.

Przydział, rozwój, budowa, produkcja i montaż, po prostu kompletne od A do Z.

Niezależność produkcyjna i technologiczna to nasza przewaga w szybkości wykonania zarówno maszyn standardowych, jak i specjalistycznych.

DLACZEGO NASZE MASZYNY?

KRÓTKI CZAS DOSTAWY

Dzięki dynamicznemu planowaniu produkcji i wydajności naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze terminy dostaw w naszej branży.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Nasze maszyny produkujemy bezpośrednio w naszej siedzibie z części wyprodukowanych przez nas lub przez naszych partnerów i dostawców z krajów UE.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Dzięki naszemu know-how produkujemy maszyny w taki sposób, aby służyły Państwu jako klientom najniższymi możliwymi kosztami eksploatacji i najwyższą możliwą wydajnością pracy.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Na nasze maszyny udzielamy 2-letniej gwarancji, a po tym okresie zapewniamy serwis pogwarancyjny zgodnie z życzeniem Klienta.

MASZYNY DOSTOSOWANE DO WYMAGAŃ KLIENTA

Czy masz specjalne wymagania dotyczące wymiarów maszyny? Chętnie wykonamy dla Ciebie maszynę tak, aby idealnie odpowiadała możliwościom umieszczenia w Twoim zakładzie.

MOŻLIWOŚĆ PRÓBY

Dzięki gronu zadowolonych klientów, chętnie udostępnimy Państwu dane kontaktowe do firm z Waszej okolicy, które posiadają maszyny i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

Jesteś zainteresowany naszymi maszynami?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie przygotujemy szczegółową ofertę cenową. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

NAŠI ZAMĚSTNANCI

pepa

hihihi

Ruth

Paint & cermaics teacher

Alicia

Crafts & Arts teacher

Emil

wood & metal teacher