Nasza instalacja

W sekcji instalacji chcielibyśmy zaprezentować kilka naszych realizacji.

Prezentacje te mają na celu przedstawienie szerokiego zakresu naszej działalności, w oparciu o różne wymagania naszych klientów, różnorodność zastosowań sprzętu, złożoność projektów i efektywność ich wykorzystania.

Poniżej możesz zobaczyć nasze realizacje.

C2 Trnava – Układarki

Wymagające zlecenie dla wymagającego klienta, które odbyło się w 2 etapach dla łącznie 82 szuflad do przechowywania pudełek szklanych „kubików końcowych“ dla formatu szkła 3210x2550x240 mm o nośności jednej pozycji 2500 Kg. Całkowite obciążenie całej konstrukcji zostało zaprojektowane do przechowywania 205 000 kg szkła pod pełnym obciążeniem.

Konstrukcja zawiera projekt, rysunki z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni i specjalnym przejściem między sekcjami.

Isosklo – Stół manipulacyjny

Kompletny projekt niestandardowych uchylnych stołów manipulacyjnych przed i za linią produkcyjną szkła izolacyjnego z przednimi gumowanymi rolkami do ręcznego załadunku szkła i hydraulicznym przechylaniem do załadunku dźwigiem do punktów załadunku, które po prostu składają się po ustawieniu stołu w pozycji poziomej i nie utrudniają płynnego ruchu szkła na powierzchni roboczej stołu.

Maksymalne obciążenie stołu zostało zaprojektowane, biorąc pod uwagę jego konstrukcję i instalację jednostki hydraulicznej, na 800 kg, przy maksymalnym wymiarze szkła 2800×4000 mm.

Solidna konstrukcja i trwałość stołów może wytrzymać pracę 3-zmianową.

Chorwacja – Stół manipulacyjny

Kompletny projekt oparty na wymaganiach naszego klienta, a następnie produkcja stołów hydraulicznych składanych dla chorwackiego klienta.

Kompletny projekt oparty na wymaganiach naszego klienta, a następnie produkcja stołów hydraulicznych składanych dla chorwackiego klienta.

Podświetlane stoły manipulacyjne

Specjalny typ stołu został zaprojektowany dla włoskiego klienta, łącząc przechylanie jednej osi za pomocą agregatu hydraulicznego i drugiej osi pneumatycznie, aby przechylić stół do wyjścia szkła z następnej linii.

Stół został wyposażony w oświetlenie LED do sprawdzania jakości klejonych powierzchni między szkłem.

Maksymalne obciążenie stołu zostało zaprojektowane na 800 kg dla maksymalnego rozmiaru szkła 3210×2550 mm.

Stół manipulacyjny do klejenia szkła

Prosty hydraulicznie składany stół ze zdejmowanymi punktami zatrzymania do klejenia i opuszczania szkła z gumowymi rolkami obrotowymi zapewniającymi maksymalną płynność ruchu szkła na powierzchni.

Wymiary powierzchni roboczej stołu i jego obciążenie można zmieniać w zależności od wymagań klienta, w zakresie od 200-800 kg i maksymalnego formatu szkła 3210×2550 mm itp.

Układarki A4 Dolný Kubín

Na pierwszy rzut oka stara piwniczka na wino, która zamiast wina wypełniła maksymalną możliwą liczbę szuflad A4 z łączną liczbą 44 szuflad.

Wyrafinowana instalacja, która zwiększyła wydajność przechowywania i obsługi szkła w średniej wielkości zakładzie, z naciskiem na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Maksymalny wymiar przechowywanego szkła 1900x2550x60 mm.

Maksymalne obciążenie pozycji 500 kg. Całkowite obciążenie projektowe przy pełnym obciążeniu 22 000 kg.

Wysuwany stojak do dostawy

Wysuwany stojak dostawczy jest idealnym narzędziem do transportu płyt szklanych lub gotowych produktów do klientów.

Stojak może wysunąć się o ponad połowę swojej długości bez wsparcia kółka, przy wsparciu kółka może wysunąć się prawie całkowicie z pojazdu.

Płynna, bezwysiłkowa obsługa sprawi, że przenoszenie szkła będzie wygodniejsze dla pracowników, zwiększając wydajność i bezpieczeństwo transportu szkła.

Ładowność bagażnika i jego wymiary różnią się w zależności od typu samochodu dostawczego, do którego jest przeznaczony.

BĄDŻ NA BIEŻĄCO Z FEROPROFIL

Wyślemy Ci informacje o naszych nowych produktach, filmach instruktażowych, nowych akcesorjach maszyn i wiele innych przydatnych powiadomień.