Często zadawane pytania

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Dotyczą one wszystkiego, co należy wiedzieć o zamawianiu, dostawie, obsłudze i konserwacji naszych maszyn.

Jesteśmy w stanie wyprodukować maszyny w innych specyfikacjach zgodnie z życzeniem klienta.

Na przykład rozmiar stołów roboczych, mobilność maszyn, dostosowanie różnego rodzaju akcesoriów itp.

Zajmujemy się również produkcją regałów przeładunkowych, wysuwanych regałów do samochodów osobowych, dostawczych, regałów magazynowych itp.

Maszyny są dostarczane z raportem z inspekcji przeprowadzonej przez inżyniera elektryka wraz z terminalem zgodnym z aktualnymi normami UE.

Nasze maszyny są łatwe w utrzymaniu, konieczne jest przestrzeganie podanych okresów konserwacji operacyjnej maszyny opisanych w instrukcji dołączonej do maszyny, a tym samym osiągnięcie maksymalnej żywotności produktu.

Maszyny zostaną profesjonalnie zmontowane przez naszego technika, a operator zostanie przeszkolony lub do każdej dostarczonej maszyny dołączymy instrukcję wideo, zgodnie z którą klient samodzielnie zmontuje maszynę.

Maszyny są dostarczane osobiście przez naszego technika lub przez firmę spedycyjną na palecie lub w skrzyni transportowej.

Cena transportu jest indywidualna w zależności od wybranego rodzaju transportu i odległości od klienta.

  • Drill VS 75 3-4 tygodnie
  • Wiertarka VSV 100 4-5 tygodni
  • Szlifierka BR 230 3-4 tygodnie
  • Szlifierka EL 230 3-4 tygodnie
  • Układarki RAM 3-4 tygodnie (w zależności od ilości i typu)

BĄDŻ NA BIEŻĄCO Z FEROPROFIL

Wyślemy Ci informacje o naszych nowych produktach, filmach instruktażowych, nowych akcesorjach maszyn i wiele innych przydatnych powiadomień.