O nas

ZNAMY WASZĄ PROFESJĘ, POZNAJCIE NASZE MASZYNY

Nasza firma Feroprofil zajmuje się produkcją narzędzi i sprzętu do obróbki płaskiego szkła od roku 1999.

Oferujemy niezawodne, sprawdzone, o wysokiej jakości maszyny w przystępnej cenie dla wszystkich zakładów szklarskich. Z naszych usług i maszyny skorzystują nie tylko klienci z Czech, ale też z zagranicy (np. Niemcy, Polska, Anglia, Holandia, Dania, itd.).

Specjalizujemy się głównie w szlifierkach taśmowych , diamentowych wiertarkach do szkła, szlifierkach diamentowych, stołach hydraulicznych i ładowarkach, wraz z bogatym dodatkowym wyposażeniem.

Głównym atutem naszych urządzeń są: łatwość obsługi, cicha praca i tania eksploatacja. Wszystkie nasze maszyny zapewniają wystarczającą moc silnika w połączeniu z niskim zużyciem energii, co zostało udowodnione przez rozwój i testowanie w rzeczywistym użyciu.

Dzięki łatwości, niewymagającemu serwisowaniu i niskiemu poziomu zakłocenia maszyń nasza firma FEROPROFIL s.r.o. została znaczącym partnerem mnóstwa klientów na całym świecie. Dobre relacje z naszymi klientami są dla naszej firmy priorytetem. Staramy się być Waszym partnerem w Waszym działaniu, dzięki czemu oferujemy obsługę klienta oraz obsługę posprzedażową o wysokiej jakości, remonty urządzeń oraz doradztwo w zakresie maszyn do obróbki płaskiego szkła.

CZEMU NASZE MASZYNY?

KRÓTKI CZAS DOSTAWY

Dzięki dynamicznemu planowaniu produkcji i efektywności naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy czas dostawy w naszej dziedzinie.

UDOWODNIONA JAKOŚĆ

Nasze maszyny produkujemy bezpośrednio w naszym warsztacie z części produkowanych przez nas lub naszych partnerów i dostawców w zakresie krajów UE.

SERWIS POGWARANCYJNY

Na nasze maszyny zapewniamy gwarancje 2 lata oraz serwis pogwarancyjny na życzenie klientów.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Know-how, które nasza firma budowała przez wiele lat sprawia, że nasze maszyny są wydajne w połączeniu z niskim zużyciem energii i części zamiennych.

MASZYNY DOSTOSOWANE DO WYMANAGAŃ KLIENTA

Czy masz specjalne wymagania odnośnie rozmiarów maszyn? Chętnie wyprodukujemy maszynę doskonale dopasowaną do Twoich potrzeb.

MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA

Dzięki mnóstwu zadowolonych klientów możemy zapewnić kontakt na firmy w Twojej okolicy, które posiadają nasze maszyny i chętnie się podzielą ich doświadczniem.

CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH PRODUKTACH?

BĄDŻ NA BIEŻĄCO Z FEROPROFIL

Wyślemy Ci informacje o naszych nowych produktach, filmach instruktażowych, nowych akcesorjach maszyn i wiele innych przydatnych powiadomień.